Aktuálne

28.6.2021

Spúšťame kariérny portál s prvkami sociálnej siete CoolJobs

CoolPeople spúšťa novú generáciu svojho pracovného portálu. Nový CoolJobs Social prináša revolučnú zmenu - spája pracovný portál s funkciami sociálnej siete.

27.10.2020

CoolPeople a SALESDOCk spájajú sily

CoolPeople a SALESDOCk, najúspešnejšie spoločnosti vo svojich odboroch, spájajú sily v spoločných aktivitách, pre čo najlepšie využitie synergie pre klientov. Po novom budú ponúkať komplexné portfólio služieb v oblasti dodania relevantných obchodníkov. Ocenia to obzvlášť klienti, ktorí chcú dosiahnuť svoje obchodné ciele a chýbajú im kvalifikované kapacity. Nová služba CoolSales je vhodná pre malé start-upy aj veľké korporácie.

1.10.2020

CoolPeople ako speaker na konferencii #LiSummit2020

V polovici septembra sa konala jedna z najväčších a najobľúbenejších odborových konferencií #LiSummit2020. Ako už samotný názov napovedá, konferencia sa zaoberá profesijnou sieťou LinkedIn, ktorú využíva väčšina z nás. Keďže sa CoolPeople stalo v tejto oblasti jednou z popredných inovátorov, dostali sme možnosť podeliť sa o svoju stratégiu s ostatnými v roli speakera.

27.4.2020

CoolPeople oslavuje 15 rokov

CoolPeople oslavuje svoje15. narodeniny. Na trhu si za roky svojho pôsobenia vybudovala vedúcu pozíciu aj rešpekt, aj keď to podľa jejzakladateľa, Milana Čálka, nikdy tak úplne ľahké nebolo. Možno, alepráve preto je spoločnosť lídrom vo svojej oblasti a darí sa jej aj v zahraničných pobočkách.

21.2.2020

CoolPeople v CzechCrunch

Milan Čálek zakladal CoolPeople pred pätnástimi rokmi a za túto dobu z firmy špecializujúcej sa na prepájanie ajťákov s klientmi vybudoval lídra tuzemského trhu. Čálkovým pôvodným cieľom bolo CoolPeople predať, keď dosiahne v obrate na miliardu českých korún.

31.7.2019

CoolPeople a Astra Systems spájajú sily v oblasti CRM a ďalších špecializovaných systémov

Akvizície významného podielu v Astra Systems je významným impulzom pre vytvorenie ponuky bezkonkurenčnej sady CRM balíčku v cloudovom prostredí.

11.7.2019

CoolPeople vo Forbes

Milan Čálek, ako kontraktor, pred 14 rokmi zakladal CoolPeople. Dnes je najväčším dodávateľom externých IT kapacít, zatiaľ v Česku.

1.4.2019

Zmena sídla spoločnosti

Dovoľujeme si Vás upozorniť na zmenu sídla spoločnosti CoolPeople a.s.

1.2.2018

CoolPeople v Ústí nad Labem v nových priestoroch

CoolPeople v Ústí nad Labem nájdete od 15.1.2018 v moderných priestoroch kancelárskeho centra Clarion.

13.1.2017

CoolPeople v Bratislave v nových priestoroch

CoolPeople v Bratislave nájdete od 14.12.2017 v 6. poschodí kancelárskeho centra City Business Center.

6.11.2017

CoolPeople v Brne v nových priestoroch

CoolPeople v Brne nájdete od 1.11.2017 v 8. poschodí nového kancelárskeho centra Rozmarín.

26.1.2021

Nová mobilná aplikácia CoolJobs IT

CoolJobs, najväčší portál s IT pozíciami, spúšťa mobilnú aplikáciu, ktorá ponúka ešte jednoduchšie a rýchlejší prístup k stovkám aktuálne otvorených IT pozícií v SR, SK a AT.

4.1.2022

CoolPeople prezentuje svoje firemné hodnoty a víziu na nasledujúce 3 roky

Spoločnosť CoolPeople, najväčší a najrýchlejšie rastúci poskytovateľ externých IT kapacít a súvisiacich služieb, prezentuje svoje nové jasne definované kľúčové hodnoty a víziu dalšieho rastu na nasledujúce 3 roky. K práci a komunikácii v súlade s nimi sa svojim podpisom zaviazali všetci zamestnanci spoločnosti.

4.1.2022

CoolPeople a ich klienti rozdávajú zmysluplné vianočné darčeky

Dobré skutky k Vianociam patria, obzvlášť vtedy, keď ide o zdravie a liečbu detí. Preto sa spoločnosť CoolPeople rozhodla svojim klientom venovať vianočný darček, ktorý má skutočnú pridanú hodnotu. Spoločne pomáhajú neziskovej organizácii Plamienok, prostredníctvom ktorej sa nevyliečiteľne chorým a smútiacim deťom dostane potrebná zdravotná a terapeutická starostlivosť. A aby aj vďaka tomu tento rok prežili o niečo pokojnejšie a veselšie Vianoce.

4.1.2022

CoolPeople představuje svůj nově posílený seniorní management, jednička na trhu s IT odborníky rapidně roste

Společnost CoolPeople vstupuje do nového roku s nově posíleným seniorním managementem. Od 1. 1. 2022 se aktivně podílí na plánované a rozsáhlé expanzi společnosti v následujících letech. Lídr na trhu tím potvrzuje svoji dlouhodobou tržní a finanční stabilitu, která je konstantou již 17 let. Headquarter společnosti v Praze nadále řídí veškeré aktivity a pobočky v Brně, Bratislavě, Vídni.