CoolPeople a Astra Systems spájajú sily v oblasti CRM a ďalších špecializovaných systémov

Spoločnosti CoolPeople a Astra Systems spájajú sily v oblasti CRM systému. Akvizície významného podielu v Astra Systems je významným impulzom pre vytvorenie ponuky bezkonkurenčnej sady CRM balíčku v cloudovom prostredí.

Astra CRM je špičkové cloudové riešenie, medzi ktorého klientmi patria významné finančné, IT a personálne spoločnosti vrátane CoolPeople. Potvrdenie tesného spojenia medzi CoolPeople a Astra Systems prebehlo akvizíciou významného podielu v Astra Systems a vymenovaním CEO Astra Pavla Jelínka novým CTO CoolPeople.

Kvalitní CRM ako zabezpečenie rýchleho rozvoja
Astra CRM je hotový produkt na báze najmodernejších technológií, ktorý do značnej miery stojí za úspechom CoolPeople na tuzemskom i medzinárodnom trhu za poslednú dekádu. „Za najväčšiu výhodu Astra CRM považujeme fakt, že sa jedná od začiatku do konca o tuzemské riešenie, ktoré nie je na ničom a na nikom závislé. Je maximálne flexibilné pre podporu procesu podľa špecifických potrieb klientov, spracovania veľkého množstva dát a jednoduchej integrácii na ďalšie systémy,“ hovorí k akvizícii Milan Čálek, CEO CoolPeople. „Úspech CoolPeople je do značnej miery závislý na využívaní najmodernejších technológií a neustálej inovácií. Akvizíciou dodávateľa nášho kľúčového systému si teda zabezpečujeme ďalší rýchly rozvoj a zároveň kupujeme technologické know-how špičkovej vývojárskej spoločnosti. Naším skromným cieľom je patriť do dvoch rokov, z hľadiska obratu a ďalších finančných ukazovateľov medzi TOP 3 personálne agentúry v ČR aj na Slovensku. Posunúť sa z doterajšieho obratu na úrovni miliardy korún ďaleko za métu dvoch miliárd korún ročného obratu,“ pokračuje Milan Čálek.
„Cieľom Astra Systems je v budúcom roku spustiť výraznú kampaň s ponukou balíčku Astra CRM pre českých aj zahraničných klientov. Bez ohľadu na pevné spojenie s CoolPeople a súvisiace synergie zostáva Astra Systems nezávislým vývojárskym štúdium, ktoré za 15 rokov pôsobenia na tuzemskom trhu disponuje produktom na báze vlastných technológií a know-how,“ dodáva Pavel Jelínek, CEO Astra Systems.