STAŇTE SA
ACCOUNT MANAGEROM
V COOLPEOPLE

Chcete flexibilnú prácu, v ktorej budete mať absolútnu kontrolu nad svojím rozvrhom aj zárobkom?

Chcete sa pridať k tímu vysoko motivovaných a šikovných ľudí, a vybudovať si osobný brand, na ktorý veľké firmy budú reagovať?

Pridajte sa ku špičke v obore.

Vyplňte tento formulár a my sa vám ozveme →

Prihláste sa a odštartujte s nami svoju kariéru Account Managera:

 

Bonusy pre Account Managera nemajú u nás v CoolPeople finančný strop, takže to, koľko si zarobíte, záleží naozaj len od Vašej aktivity a šikovnosti.

Aj u nás platí, že business sa robí cez ľudí, takže všetko stojí na networkingu, follow-upoch, meetingoch a aktívnym procesom všetkých fáz.

Zakladáme si na vynikajúcich osobných vzťahoch, individuálnym prístupom a stopercentnej profesionalite. Nudiť sa u nás rozhodne nebudete a finančná odmena je naozaj atraktívna.

Obrovskou motiváciou pre prácu u nás sú samozrejme skvelé finančné podmienky.

Obchodný model CoolPeople priamo predurčuje a podporuje úspech pre schopných Accountov.

Kto má chuť pracovať, u nás sa mu to jednoducho oplatí. Vieme, že si zaslúžite viac.

 

 

Zakladáme si na starostlivom výberu kolegov, aby presne zapadali do konceptu tvrdého, dynamického, ale aj tak cool a prívetivého pracovného prostredia.

Sme tím sympatických ľudí, ktorým nikdy nechýba zmysel pre humor a nestrácajú ambície. K tomu máme prispôsobené rýchle pracovné tempo.

Stačí vyplniť formulár v úvode stránky a my už sa vám ozveme.Informácie o prevádzkovateľovi: CoolPeople a.s., Na Strži 2102/61a, Praha, 140 00, IČ 29034400.
Firma je zapísaná v obchodnom registri vedenom na Mestskom súde v Prahe oddiel: B, vložka: 15949