Máme pre vás 300 tisíc IT odborníkov

300 000

V našom portfóliu na vás čaká
viac než 300 000
overených IT odborníkov,
ktorí sú vám plne k dispozícii.

Potrebujete dodať kvalitných IT odborníkov?
My to vieme. Rýchlo!


Znižuje nedostatok IT odborníkov vašu produktivitu?
S CoolPeople ušetríte nielen čas, ale aj peniaze.
Márnenie je retro, efektivita je cool.

 

Nájsť IT odborníkov

CoolPeople vám pomáha s dodaním skúsených IT odborníkov a vy tak máte istotu, že svoje projekty stihnete dokončiť bez problémov a včas.

Pretože trend pokračujúcej elektronizácie a integrácie IT systémov naprieč všetkými odbormi urobili z IT profesie jednu z najžiadanejších na trhu, stáva sa tak najmenej dostupnou. Aktuálna situácia na trhu IT je v stave, kedy dopyt mnohonásobne prevyšuje ponuku a dostať sa rýchlo ku kvalitným IT odborníkom je problém.

Zatiaľ čo v minulosti stačilo vyhľadávanie cez pracovné portály a profesné siete, dnes už IT odborníci na ponuky pracovných pozícii nereagujú (priemerný programátor, či už je to Java, .NET, PHP alebo JavaScript, dostáva na svoj LinkedIn profil od pracovných agentúr a koncových zákazníkov až desiatky ponúk denne, ktoré prirodzene už ani nečítajú). Vo väčšine spoločností tak v oddeleniach riešiacich IT projekty padá na zodpovedných manažérov starosť, kde potrebných IT odborníkov včas zohnať.

 

IT odborníkov je na trhu nedostatok a firmy o nich doslova bojujú. Ako z toho von?

3 tipy pre váš lepší pracovný flow

Našťastie sú i v oblasti žiadaných IT odborníkov možnosti, ako ich osloviť a zaujať.

1

Proaktívne vyhľadávanie na sietiach a verejných profiloch a priame oslovovanie

(Pozor, IT odborník má spravidla 10 ponúk denne a vyberáí si taktiež na základe benefitov, napr.. home office, výber splatnosti faktúr atď..)

 

2

Investícia do vlastného akčného HR tímu, ktorý bude udržiavať najlepších zamestnancov a proaktívne spravovať a rozširovať svoj ekosystém externých IT odborníkov

(Pozor, vytvorenie efektívnej databázy vyžaduje dostatok času.)

 

3

Spolupráca so špecializovanou spoločnosťou alebo agentúrou

(Pozor na spoľahlivosť dodania a dodržania rozpočtu, voľte overené spoločnosti s dostatočnou históriou, ideálne na IT trhu.)


Podobným situáciám predídete spoluprácou s overeným dodávateľom ako je spoločnosť CoolPeople, na ktorú sa spoliehajú najväčšie a najvýznamnejšie spoločnosti na trhu.

Čo spoluprácou s CoolPeople získate?
Dosah na najlepších IT odborníkov na trhu a ich dôveru (taktiež inovatívny, spoľahlivý a dlhodobý partner), k dispozícii je vám naše vlastné portfólio s 300 000 špecialistami.
Rýchle a včasné dodanie, priemerná doba dodania v našej spoločnosti je 3 dni.
Flexibilitu pre prípadné zmeny, či aktualizáciu projektov (vďaka vlastnej platforme na správu, vyhľadávanie a systematickú komunikáciu s IT odborníkmi).
Najlepšie riešenie i v prípade zložitejších projektov, kde sa finančne oplatí využiť napríklad exkluzívne zostavenie celého zohraného teamu.
Ukončenie vašich IT projektov v čo najkratšom čase.
Náhradu rovnako kvalitného IT odborníka v prípade znemožnenia ďalšej práce na projekte.
Spoľahlivosť spolupráce podloženou 13 úspešnými rokmi na neustále sa zmenšujúcom trhu, s finančným výsledkom od 0 Kč obratu v roku 2006, po dosiahnutí historického míľnika 1 miliardy Kč v aktuálnom roku.
Know-how, ako IT odborníkov rýchlo nájsť kvalitne vybrať, presvedčiť a udržať dlhodobo.
Viac pokoja pri realizácii projektov, viac možností pre vašu spoločnosť, viac kvalitne odvedenej práce, viac času, viac obdivu vašich kolegov, viac spokojnosti.
Prečo vám to bude vďaka CoolPeople fungovať:
Pretože využívame najmodernejšie nástroje na vyhľadanie a multi-kanálovú komunikáciu s IT odborníkmi, vrátane sociálnych sietí. Okrem iných prvenstiev je CoolPeople najväčší zákazník LinkedIn v ČR s najväčším počtom licencií na nástroje tzv. Corporate Recruiter, nástroje pre profesionálne vyhľadávanie kandidátov na LinkedIn
Pretože disponujeme vlastnou zdrojovou platformou, ktorú neustále adaptujeme. Ako jedna z mála spoločností nie sme závislí na tretích stranách, a v tom je naša najväčšia sila. Aj v prípade, že sa výrazne zmenia alebo obmedzia podmienky na LinkedIne, my spoľahlivé dodanie budeme vedieť udržať, na rozdiel od ostatných, pre nás nie je hlavnou platformou na vyhľadávanie.
Pretože kladieme dôraz na starostlivosť o IT odborníkov, s ktorými spolupracujeme, vymysleli sme vlastnú elektronickú platformu CoolPeople Club, kde spravujeme kompletnú komunikáciu a administratívu, vrátane elektronických podpisov na báze technológie DocuSign
Pretože za 13 rokov existencie na trhu sme len v 10% zákaziek nedokázali zladiť potreby a požiadavky klienta s IT odborníkom podľa prvotného zadania, bez nutnosti kompromisu
Pretože IT komunita dobre pozná našu značku a atribúty s ňou spojené, to vám prinesie istotu dostatočne kvalitných zdrojov i vysokú pravdepodobnosť úspechu pri hladaní ďalších potrebných kapacít

Kto je CoolPeople?

CoolPeople, dnes najväčší nezávislý poskytovateľ externých IT kapacít a súvisiacich služieb, je na trhu už 13 rokov. Spoločnosť založil v roku 2006 Milan Čálek (vtedy nespokojný IT kontraktor a obchodník), ako odpoveď na vtedajšiu situáciu v IT, kedy IT odborníci nevedeli dotiahnuť na projekty väčších klientov a klienti zase na kvalifikovaných a dostupných IT odborníkov. Ponuka s dopytom sa jednoducho spojili a pridal to, čo jemu samotnému v procese chýbalo a čo z pohľadu IT odborníka a obchodníka považoval za dôležité. Postupne sa tím CoolPeople rozrástol na 120 interných zamestnancov, ktorí sa v oddeleniach sales, sourcing a backoffice starajú o prepojenie požiadaviek klientov s IT odborníkmi. Teraz má tri pobočky v ČR a ďalšie na Slovensku a v Rakúsku.

Pro vaši jistotu důvěryhodnosti je na místě uvést, že za rok 2018 dosáhl CoolPeople konsolidovaného obratu přes 850 milionů korun. Pro rok 2019 plánuje dosáhnout historického milníku 1 miliardy korun a více než 700 dlouhodobě alokovaných IT odborníků.

Z osamelého nováčika vo svojom segmente v roku 2006 sa cez finančnú krízu v roku 2008 dostal až do pozície dlhodobého partnera najvýznamnejších spoločností na trhu

„Našou víziou je byť do roku 2022 najväčší nezávislý poskytovateľ IT a technicky zameraných odborníkov v Českej republike, Slovensku a Rakúsku,“ plánuje Milan Čálek. „Možno nemáme to najlepšie PR na trhu, ale za nás hovoria výsledky. Tam, kde sme teraz, sme sa dostali bez akéhokoľvek marketingu, stavili sme jednoducho na poctivú prácu. Nekopírujeme ostatných, dnes už môžem smelo povedať: My určujeme trend.
Nie sme jedna z desiatok agentúr, ktoré vznikajú a zanikajú doslova ako huby po daždi, sme CoolPeople.
Prvý a jediný originál.

 

Obraty a množstvo zaměstnancov

Ako pracujeme?

Keď sa so svojimi požiadavkami obrátite na naše obchodné oddelenie, vybraný Key Account Manager spojí sily s naším Sourcing oddelením, ktoré mu nájde a nakontaktuje najvhodnejších kandidátov na danú pozíciu. Vďaka práci vlastného call centra sa stav procesov skráti o čas overovania dostupnosti a hneď sa kontaktujú len kandidáti s voľnou kapacitou a so záujmom o projekt.

Kontaktujte nás!

 

{ContactForm}

Potrebujete IT odborníkov, alebo sa len chcete poradiť s odborníkmi na IT trh? Obráťte sa na nás! Vložte svoj email a kontaktné údaje do formulára a získajte tak pre svoju spoločnosť prístup k viac ako 300 000 kvalitných IT odborníkom!

Alebo nám napíšte na:

client@coolpeople.cz Informácie o prevádzkovateľovi: CoolPeople a.s., Na Strži 2102/61a, Praha, 140 00, IČ 29034400.
Firma je zapísaná v obchodnom registri vedenom na Mestskom súde v Prahe oddiel: B, vložka: 15949