POTREBUJETE OBSADIŤ INTERNÉ POZÍCIE ODBORNÍKMI IT?

✅ Vyhľadáme a sprostredkujeme Vám overených IT odborníkov na HPP alebo IČO pre dlhodobú priamu spoluprácu s Vašou spoločnosťou.

💡Získate rýchlo spoľahlivú pracovnú kapacitu pre Vaše dlhodobé potreby v oblasti IT.

kontaktujTe nás 👇

Permanent Recruitment ⬇️

Čo získá Vaša spoločnosť:

  • Spoľahlivého dodávateľa - najväčšieho poskytovateľa IT kapacít na trhu s kapacitou viac ako 100+ IT recruiterov
  • Okamžitý dosah na veľkú časť IT odborníkov v ČR, SK a Rakúsku
  • Profesionálne spracovanie vašich IT pozícií s presným cielením na potenciálnych kandidátov
  • Sponzorované reklamné kampane, najmä na sociálnych sieťach
  • Umiestnenie Vašich IT pozícií na najväčšom kariérnom portáli pre IT - CoolJobs

CoolPeople Technology vám nájde a sprostredkuje nových zamestnancov na IT pozície, ktoré aktuálne potrebujete. Sme schopní dodať IT odborníkov na trvalý pracovný pomer (HPP) aj na priamu spoluprácu na IČO (kontraktori) za jednorazovú odmenu so všetkými zárukami. V prípade, že potrebujete IT odborníkov len na časovo obmedzený IT projekt, potom je pre vás vhodnejšia naša služba bodyshop - flexibilný dočasný prenájom IT odborníkov za sadzbu/deň.

Poskytujeme len osvedčených IT odborníkov, ktorí sú schopní pracovať na projektoch v rôznych oblastiach a sú vyberaní na základe preukázaných schopností a skúseností. Každého IT odborníka dôkladne preverujeme po stránke hard-skills, soft-skills a team fit. V prípade záujmu sme schopní zabezpečiť psychometrické testy a back-ground check.

O CoolPeople 📝
CoolPeople Technology je najväčším poskytovateľom externých IT kapacít a súvisiacich služieb v Českej republike, na Slovensku a v Rakúsku. Sústreďuje sa na to, aby všetkým svojim klientom poskytol dostatok kvalitných IT kapacít, ktoré potrebujú pre svoje projekty a prevádzku. Spoločnosť bola založená pred 17 rokmi v Prahe. V súčasnosti patrí s obratom viac ako 2 miliardy Kč k najväčším vo svojom odbore.

📩 Máte ďalšie doplňujúce otázky? Napíšte nám na: client@coolpeople.cz

Firma je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl: B, vložka: 15949